1. Arrow

  Arrow

  IMDb : 5.8 7 Sezon 159 Bölüm

  Arrow izle, Şiddetli bir batıktan sonra, milyarder playboy Oliver Queen eksikti ve Pasifik'teki uzak bir adada canlı olarak keşfedilmeden önce beş yıl boyunca ölü olarak kabul edildi. Eve Starling Şehrine döndüğü zaman, sadık annesi Moira, çok sevgili kız kardeşi Thea ve en iyi arkadaşı Tommy onu eve davet eder, ancak Oliver'ın adadaki sıkıntısı tarafından değiştirildiğini düşünüyorlar. Oliver olduğu adam hakkındaki gerçeği gizlerken, umutsuzca olduğu gibi yaptığı eylemlerde değişiklik yapmak istiyor. En önemlisi, eski kız arkadaşı Laurel Lance ile uzlaşma istiyor. Oliver kendisine en yakın olanlarla yeniden bağlantı kurarken, gizlice, ailesinin yanlışlarını düzeltmek, toplumun kötülükleriyle savaşmak ve Starling Şehri'ni eski görkemine geri getirmek için Arrow kişisini yaratır. Oliver gün geçtikçe, kendini adamış şoförü / koruması John Diggle'la kuşattığı zengin, kaygısız ve dikkatsiz bir fıkırdama rolünü oynar ve karanlık karanlığın altına gizlenen gizli kimliği dikkatle gizler. Bununla birlikte, Laurel'in babası Dedektif Quentin Lance, kentinde faaliyet gösteren kişiyi tutuklamaya kararlı. Bu arada, Oliver'ın kendi annesi Moira, ölümcül batık hakkında bildiğinden çok daha fazlasını biliyor - ve hayal edebileceğinden çok acımasız. Dizi, Stephen Amell'i Oliver Kraliçe, Colin Donnell, Tommy, Katie Cassidy, Laurel Lance, David Ramsey, John Ramsey, David Ramsey, Thea Kraliçesi, Willa Holland, Susanna Thompson, Moira Kraliçesi ve Paul Blackthorne ise Dedektif Quentin Lance'dir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.8   31

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Yabancı Dizi
  •  Orjinal Adı: Arrow
  •  İlk Yayın Tarihi: 10.10.2012
  •  Bölüm Süresi: 42 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.cwtv.com/shows/arrow
  •  Kanal: The CW
Background
 1. Arrow 1. Sezon izle, Beş yıl boyunca uzak bir adada kesildikten sonra, milyarder Oliver Queen (Stephen Amell) gizemli bir gündem ve bu zorlu aksiyon serisinde suç savaşında kullandığı ölümcül bir dizi yeni yetenekle eve geri döner. DC Comics karakterini günümüz izleyicileri için yeniden canlandıran Arrow, bir süper kahraman değil, bir kahraman - avladığı suçlular kadar tehlikeli.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Arrow 2. Sezon izle, Oliver Queen (Stephen Amell), Girişimden sonra Starling City'ye geri dönüp, olayların hayal ettiklerinden daha kötü durumda olduğunu keşfederek başlar. Oliver'ın ana düşmanı, güç indükleyici serum mirakuru enjekte edildikten sonra kötü bir Deathstroke olan Slade Wilson (Manu Bennett). Slade Oliver'ı öldürmek istiyor çünkü Shado'nun adadaki ölümü için onu suçluyor. Ama Oliver ya da Arrow için sorun çıkaran tek haydut o değil. Oliver, çalınan tıbbi malzemeler yüzünden China White (Kelly Hu) ve Bronze Tiger (Michael Jai White) ile ateşli bir savaşa giriyor. Şarapnel (Sean Maher) Starling City'de bombalar patlatıyor. Saat Kralı (Robert Knepper) ileri teknolojiyi kullanarak banka kasalarını açar. Avcı (Jessica De Gouw) babası tutuklandığında adliyede rehin alır ve rehin alır. Assassinler Birliği ise Oliver ve Kanarya'yı (Caity Lotz) hedefliyor. Başka bir yerde, Laurel (Katie Cassidy) Sebastian Blood (Kevin Alejandro) uyuşturucu bağımlılığını ifşa ettiğinde işinden korkuyor; ve Diggle (David Ramsey) Rusya'da Deadshot'u (Michael Rowe) takip ediyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Arrow 3. Sezon izle, Slade'nin yenilgisinin ardından Oliver Queen'i (Stephen Amell) bir kahraman olarak kucaklayan Starling City'yi bulur. Ancak, her şey yolunda gitmedi, çünkü çok sayıda düşman hızla Kraliçe ve şehre saldırdı. Özellikle, bir siber-terörist ve kurbanlarını okla uyuşacak şekilde giydiren saplantılı bir tacizciyle karşı karşıya. En önemlisi, bir arkadaş öldürülür ve katil bulunmazsa Assassinler Birliği Starling Şehri vatandaşlarını öldürmekle tehdit ettiğinde, Kraliçe kendisini ölüm kalım savaşında bulur. Başka yerlerde, o ve Felicity (Emily Bett Rickards) birbirlerine olan duygularını kabul ediyorlar, ancak Queen bir taahhüt vermekte tereddüt ediyor. Ayrıca, Arrow, bumerang kullanan bir katili durdurmak için arkadaşı Flash (Grant Gustin) ile bir araya geldi.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Arrow 4. Sezon izle, Damien Darhk'ın Star City ve H.I.VE'e karşı suikastlara yol açmasıyla devam ediyor. Oliver ve Diggle arasında gerginlik artmaya devam ediyor, bu da bozulmaya neden oluyor ve ekipte hayatlarını tehlikeye sokuyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Arrow 5. Sezon izle, Oliver (Stephen Amell), Felicity (Emily Bett Rickards) tarafından Diggle'ın (David Ramsey) Orduya yeniden katılmasından sonra yeni bir takım bulmaya teşvik edildi ve Thea (Willa Holland) onunla çalışmayı reddetti. Thea, Başkanlığı Ofisi'ni yalnız başına yönettiği için Oliver başka bir yere odaklarken, Quentin (Paul Blackthorne) belediye başkan yardımcısı olarak atadı. Güçlü Prometheus'un Yeşil Ok'u hedef almasıyla Oliver, Rene'nin "Vahşi Köpeği" Ramirez (Rick Gonzalez), Evelyn Sharp (Madison McLaughlin), Rory "Ragman" Regan (Joe Dinicol) ve Curtis (Echo Kellum) 'u daraltıyor. Yeni ekip, güven sorunları ile mücadele ediyor, ancak Tina Boland'ın (Juliana Harkavy) son ilavesiyle, momentumlarını buldular ve hem Yeşil Ok hem de Oliver'ı yok etmeden önce Prometheus'u yıkmaya odaklandılar. Bölüm 8, kız kardeşi ile "Supergirl", "Flash" ve "Yarının Efsaneleri" başlıklı geçit etkinliğinin bir parçası.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Arrow 6. Sezon izle, Thea (Willa Holland) ağır yaralandı ve komada kaldı, Samantha (Hannah Hopkins) ise Oliver (Stephen Amell) 'in ölümünden sonra oğullarına bakma sözü verdi. Sezon ilerledikçe Oliver, Belediye Başkanı ve Green Arrow rolünü William'a (Jack Moore) baba olarak dengelemekle uğraşıyor, bu yüzden hayatını tetikçi olarak bırakıp daha çok para harcamak için meşaleyi Diggle'a (David Ramsey) geçirmeye karar veriyor. oğlu ve Felicity (Emily Bett Rickards) ile zaman.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Arrow 7. Sezon izle, Oliver (Stephen Amell) 'in gizli kimliğini Yeşil Ok olarak FBI'ya açıklamaya karar vermesinden beş ay sonra açılıyor. O şimdi hapishanede, ömür boyu hapis cezasına çarptırılıyor. Felicity (Emily Bett Rickards) ve William (Jack Moore) tanık koruma servisindeler, yeni hayatlarına adapte olmaya çalışıyorlar. Bu arada, Star City'de, Oliver tarafından bırakılan mantoyu takmaya devam eden yeni bir kemer koruyucu tetikçi, ortaklarının bazılarında merak ve öfkeye yol açtı.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİLERİ
SON EKLENEN HABERLER
5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize filmrognet@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmrog sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.

hd film izle | yabancı dizi izle | instagram takipçi