1. Game of Thrones

  Game of Thrones

  IMDb : 8.1 1 Sezon 6 Bölüm

  Game of Thrones izle, Game of Thrones bir Amerikalı fantezi dram yarattığı televizyon dizisi David Benioff ve DB Weiss için HBO . Bu bir uyarlamasıdır bir buz Song ve Ateş , George RR Martin ise ilki fantezi roman 'ın dizi Taht Oyunları . Gösteri Belfast'ta ve İngiltere , Kanada, Hırvatistan, İzlanda, Malta, Fas, İspanyave ABD'de başka yerlerdeçekildi. [1] HBO’da yayınlanan seri ABD’de 17 Nisan 2011’de sona erdi ve 19 Mayıs 2019’da, sekiz mevsim yayınladı. Kurgusal kıtada Set Westeros ve Essos , Game of Thrones birkaç araziler ve geniş vardır topluluk döküm ve birkaç aşağıdaki hikaye yaylar . Bir yay, Yedi Krallığın Demir Tahtı ile ilgilidir ve soylu hanedanlar arasında, tahtı talep etmek için yarışan ya da ondan bağımsızlık için mücadele eden ittifaklar ve çatışmalardan oluşan bir ağı izler. Bir diğeri, sürgün edilen ve tahtın geri dönüşünü planlayan alemin sınır dışı yönetici hanedanının son soyuna odaklanırken, başka bir hikaye yayı, Kuzey'in şiddetli halklarına ve efsanevi yaratıklarına karşı alemini savunan Night Watch'ı izler. . Game of Thrones , HBO'da rekor bir izleyici çekti ve geniş, aktif, uluslararası bir hayran kitlesine sahip . Özellikle oyunculuk, karmaşık karakterler, hikaye, kapsam ve üretim değerleri nedeniyle eleştirmenler tarafından beğenildi, ancak sık sık çıplaklık ve şiddet kullanımı (cinsel şiddet dahil) eleştirildi. Serisi 47 Alınan Emmy Ödülü en kapsayan bir dram dizilerinde tarafından, İyi Drama Dizisi Onun 2015, 2016 ve 2018 yılında diğer ödüller ve adaylıklar üç şunlardır En Dramatik Sunum Hugo Ödülü (2012-2014), bir 2011 Peabody Ödülü ve En İyi Televizyon Dizileri dalında Altın Küre Ödülü'ne aday gösterildi - Drama (2012 ve 2015–2018). Topluluk kadrosundan Peter Dinklage , bir Drama Dizisinde Üstün Yardımcı Erkek Oyuncu dalında (2011, 2015 ve 2018) üç Primetime Emmy Ödülü ve performansıyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu - Serisi, Bakanlar ve Televizyon Filmi Altın Ödülü'nü (2012) kazandı. olarak Tyrion Lannister . Lena Headey , Emilia Clarke , Kit Harington , Maisie Williams , Nikolaj Coster-Waldau , Diana Rigg ve Max von Sydow da performanslarından Primetime Emmy Ödülü adaylığı aldı.
  Game of Thrones 5.4 / 10 62 kullanıcı oyu.
  5.4
  ( Toplamda 62 oy verildi. )

      8.1   7

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Yabancı Dizi
  •  Orjinal Adı: Game of Thrones
  •  İlk Yayın Tarihi: 17.04.2011
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.hbo.com/game-of-thrones
  •  Kanal: HBO
 1. Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle
    1 ay Önce   16
  Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle Game of Thrones tarihi tekerrür ederek korsana yine yenik düştü. Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm izle, kanalı HBO üzerinden yayınlanmadan saatler öncesinde internete düşürüldüğü haberleri ortalığı salladı. Dizi hayranlarının uzun bir süredir beklemiş olduğu Game of Thrones 8. sezonu başladı ancak dizinin bölümleri henüz daha tv kanalında bile yayınlanmadan internet ağına düşmeye devam etmektedir. Son olarak dün gece yayınlanmış olan Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm de henüz kanalında yayınlanmadan korsan yayını internette dağıtılmaya başlamıştır. Bu büyük sızıntının ana kaynağı ise bu kez Tayvanlı bir takım tarafından olduğu düşünülüyor. Reddit’te ortaya çıkmakta olan paylaşımlarda ortaya çıkacak olan sızma durumunu fırsat bilenler, HBO’dan dizinin tamamını internete sızdırmamak için para istediği iddia edilmektedir. Ancak HBO’dan konuyla ilgili detaylı bir açıklama henüz gelmedi. Grubun Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm için de şirkete şantaj yapmakta olduğu konuşulmaktadır. HBO şirketinin bu konuda nasıl bir yaptırım uygulayacağı ya da bir adım atıp atmayacağı ise belirsizliğini şimdilik korumaktadır. Game of Thrones, 8. sezon 6. bölüm ile beraber final yapacak ve bir dönem daha sona erecek. DİZİYİ İZLEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!
  Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izle
    1 ay Önce   14
  Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izle Game of Thrones tarihi tekerrür ederek korsana yine yenik düştü. Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm izle, kanalı HBO üzerinden yayınlanmadan saatler öncesinde internete düşürüldüğü haberleri ortalığı salladı. Dizi hayranlarının uzun bir süredir beklemiş olduğu Game of Thrones 8. sezonu başladı ancak dizinin bölümleri henüz daha tv kanalında bile yayınlanmadan internet ağına düşmeye devam etmektedir. Son olarak dün gece yayınlanmış olan Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm de henüz kanalında yayınlanmadan korsan yayını internette dağıtılmaya başlamıştır. Bu büyük sızıntının ana kaynağı ise bu kez Tayvanlı bir takım tarafından olduğu düşünülüyor. Reddit’te ortaya çıkmakta olan paylaşımlarda ortaya çıkacak olan sızma durumunu fırsat bilenler, HBO’dan dizinin tamamını internete sızdırmamak için para istediği iddia edilmektedir. Ancak HBO’dan konuyla ilgili detaylı bir açıklama henüz gelmedi. Grubun Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm için de şirkete şantaj yapmakta olduğu konuşulmaktadır. HBO şirketinin bu konuda nasıl bir yaptırım uygulayacağı ya da bir adım atıp atmayacağı ise belirsizliğini şimdilik korumaktadır. Game of Thrones, 8. sezon 6. bölüm ile beraber final yapacak ve bir dönem daha sona erecek. DİZİYİ İZLEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!
  Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm izle
    1 ay Önce   14
  Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm izle Game of Thrones tarihi tekerrür ederek korsana yine yenik düştü. Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm izle, kanalı HBO üzerinden yayınlanmadan saatler öncesinde internete düşürüldüğü haberleri ortalığı salladı. Dizi hayranlarının uzun bir süredir beklemiş olduğu Game of Thrones 8. sezonu başladı ancak dizinin bölümleri henüz daha tv kanalında bile yayınlanmadan internet ağına düşmeye devam etmektedir. Son olarak dün gece yayınlanmış olan Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm de henüz kanalında yayınlanmadan korsan yayını internette dağıtılmaya başlamıştır. Bu büyük sızıntının ana kaynağı ise bu kez Tayvanlı bir takım tarafından olduğu düşünülüyor. Reddit’te ortaya çıkmakta olan paylaşımlarda ortaya çıkacak olan sızma durumunu fırsat bilenler, HBO’dan dizinin tamamını internete sızdırmamak için para istediği iddia edilmektedir. Ancak HBO’dan konuyla ilgili detaylı bir açıklama henüz gelmedi. Grubun Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm için de şirkete şantaj yapmakta olduğu konuşulmaktadır. HBO şirketinin bu konuda nasıl bir yaptırım uygulayacağı ya da bir adım atıp atmayacağı ise belirsizliğini şimdilik korumaktadır. Game of Thrones, 8. sezon 6. bölüm ile beraber final yapacak ve bir dönem daha sona erecek. DİZİYİ İZLEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!
  Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm izle
    1 ay Önce   13
  Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm izle Game of Thrones tarihi tekerrür ederek korsana yine yenik düştü. Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm izle, kanalı HBO üzerinden yayınlanmadan saatler öncesinde internete düşürüldüğü haberleri ortalığı salladı. Dizi hayranlarının uzun bir süredir beklemiş olduğu Game of Thrones 8. sezonu başladı ancak dizinin bölümleri henüz daha tv kanalında bile yayınlanmadan internet ağına düşmeye devam etmektedir. Son olarak dün gece yayınlanmış olan Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm de henüz kanalında yayınlanmadan korsan yayını internette dağıtılmaya başlamıştır. Bu büyük sızıntının ana kaynağı ise bu kez Tayvanlı bir takım tarafından olduğu düşünülüyor. Reddit’te ortaya çıkmakta olan paylaşımlarda ortaya çıkacak olan sızma durumunu fırsat bilenler, HBO’dan dizinin tamamını internete sızdırmamak için para istediği iddia edilmektedir. Ancak HBO’dan konuyla ilgili detaylı bir açıklama henüz gelmedi. Grubun Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm için de şirkete şantaj yapmakta olduğu konuşulmaktadır. HBO şirketinin bu konuda nasıl bir yaptırım uygulayacağı ya da bir adım atıp atmayacağı ise belirsizliğini şimdilik korumaktadır. Game of Thrones, 8. sezon 6. bölüm ile beraber final yapacak ve bir dönem daha sona erecek. DİZİYİ İZLEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!
  Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm izle
    1 ay Önce   14
  Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm izle Game of Thrones tarihi tekerrür ederek korsana yine yenik düştü. Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm izle, kanalı HBO üzerinden yayınlanmadan saatler öncesinde internete düşürüldüğü haberleri ortalığı salladı. Dizi hayranlarının uzun bir süredir beklemiş olduğu Game of Thrones 8. sezonu başladı ancak dizinin bölümleri henüz daha tv kanalında bile yayınlanmadan internet ağına düşmeye devam etmektedir. Son olarak dün gece yayınlanmış olan Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm de henüz kanalında yayınlanmadan korsan yayını internette dağıtılmaya başlamıştır. Bu büyük sızıntının ana kaynağı ise bu kez Tayvanlı bir takım tarafından olduğu düşünülüyor. Reddit’te ortaya çıkmakta olan paylaşımlarda ortaya çıkacak olan sızma durumunu fırsat bilenler, HBO’dan dizinin tamamını internete sızdırmamak için para istediği iddia edilmektedir. Ancak HBO’dan konuyla ilgili detaylı bir açıklama henüz gelmedi. Grubun Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm için de şirkete şantaj yapmakta olduğu konuşulmaktadır. HBO şirketinin bu konuda nasıl bir yaptırım uygulayacağı ya da bir adım atıp atmayacağı ise belirsizliğini şimdilik korumaktadır. Game of Thrones, 8. sezon 6. bölüm ile beraber final yapacak ve bir dönem daha sona erecek. DİZİYİ İZLEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!
Background
Sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Diziye alt kısımda bulunan Yorum sayfasından 1 adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 5 - 10 dakika sürebilir.
 1. Game of Thrones 8. Sezon izle, Fantezi drama televizyon dizisi Game of Thrones , HBO tarafından üretilen ve 14 Nisan 2019'da piyasaya sürülen ve 19 Mayıs 2019'da sona eren sekizinci ve son sezon. Her biri on bölümden oluşan ilk altı mevsimden ve yedinci sezon yedi bölümden oluşuyordu, sekizinci sezon sadece altı bölüm oluşur. Final sezonu, dizinin iki ana ihtilafının doruk noktasını gösteriyor: Ölülerin Ordusuna Karşı Büyük Savaş ve Demir Taht'ın kontrolü için Son Savaş. Sezonun ilk yarısı, Gece Kralı'nı ve Beyaz Yürüyüşçüler ordusunu ve yürüyüşçüler ordusunu kovmak için Winterfell'de ordularıyla yakınlaşan birçok ana karakterden oluşuyor. Sezonun ikinci yarısı, Kraliçe Daenerys Targaryen, Kraliyet Toprakları'na Kraliçe Cersei Lannister'ı Yedi Krallığın hükümdarı olarak yenmek için taarruza geçerken taht savaşını sürdürür . Sezon Ekim 2017 Temmuz 2018 çekildi ve büyük ölçüde bulunmayan orijinal içerik bulunup edildi George RR Martin 'in Buz ve Ateşin Şarkısı , ayrıca Martin serisinin yaklaşan romanlar hakkında showrunners indirdiği malzemeyi dahil ederken, serinin Kış Rüzgarları ve Bahar Rüyası . Sezon televizyon için David Benioff ve DB Weiss tarafından uyarlandı .
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİLERİ
SON EKLENEN HABERLER
5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize filmrognet@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmrog sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.
film izle | canlı bahis siteleri