1. Pretty Little Liars: The Perfectionists

  Pretty Little Liars: The Perfectionists

  IMDb : 7.4 1 Sezon 7 Bölüm

  Pretty Little Liars: The Perfectionists izle, Sevimli Küçük Yalancılar : Mükemmeliyetçiler” in neredeyse her sahnesi belirli bir hikayeyi anlatıyor: Bu, “ Sevimli Küçük Yalancılar : Büyümüş ” olmak isteyen bir dizi . Bu, bir spinoff için ilginç bir seçim. Final sezonu ve “Pretty Little Liars” 'ın yarısı, serinin daha olgun bir versiyonunun tam olarak olması için beş yıllık bir zaman atlamasına neden oldu. Ancak, bu geçişin yutulması nispeten kolaydı, çünkü tüm istismar ve travmadan sonra Yalancılar (ve genel yörüngesindeki herkes gibi) her şeyi bilen siber işkenceci “A” nın olası her versiyonunun ellerinde acı çekiyordu. zihinsel olarak uzun, çok uzun zaman önce yaşlanmıştı. Bu seri, yeni karakterlerini sarsan o yılların işkencesine sahip değil. Ancak, izleyicilerin onun ve karakterlerinin ne kadar olgun olduğunu bilmelerini istiyor. “Sevimli Küçük Yalancılar” gibi, “PLL: Mükemmeliyetçiler” televizyon için I. Marlene King tarafından uyarlanmıştır ve yazar Sara Shepard'ın bir romanından (“Mükemmeliyetçiler”) uyarlanmıştır. Kitap “Sevimli Küçük Yalancılar” değildi, ancak televizyon için böyle yaparken, King, orijinal dizinin izleyicisine devam etmesi ve bu yeni karakterlere yatırım yapması için bir kanca sunuyor. Kanca, dizinin iki ipucu, “Sevimli Küçük Yalancılar”, sahnede çalan kahramanları (ve bazen de düpedüz kötüler) Alison DiLaurentis (Sasha Pieterse) ve Mona Vanderwaal (Janel Parrish). “Sevimli Küçük Yalancılar” ın sonu, Alison'ın fiili kahraman olarak oynadığı rolle devam eden kefaret arkını gördü. Diğer yandan Mona, Fransa'daki dizisini 'iki büyük kötü bodrum katında hapse atılan “Dollhouse, ”Seri sona eren önemli bir komplo, bu fırlamanın mizahi bir şekilde Mona'nın resmi tanıtımı sırasında bir kenara atıfta bulunduğunu gösteriyor. (İşte işte "Sevimli Küçük Yalancılar" deliliğini kanıtladı.) Alison, bir zamanlar sahip olduğu üstünlüğü kaybetmiş olsa da, "Güzel Küçük Yalancılar" hakkında bilgisi olan herkes, Mona'nın sadece gölgeli, beceriksiz ve beceriksiz olmaya devam ettiğini görmekten mutlu olacak her zamanki gibi manzarayı mahvediyordu. Sadece şimdi, daha sofistike ve yetişkin bir tarzda. Ne de olsa bu gösteri bir kolejde düzenleniyor. daha sofistike ve yetişkin bir şekilde. Ne de olsa bu gösteri bir kolejde düzenleniyor. daha sofistike ve yetişkin bir şekilde. Ne de olsa bu gösteri bir kolejde düzenleniyor. Dizi için büyük bir galibiyet olarak, Oregon, Portland’daki yerini filme alıyor, bu da uzun zamandır devam ettiği anlamına gelen “Pretty Little Liars” ın tüm çalışması için birlikte çalışması gereken arka plan setleri ve yeşil ekranlar. Filmrog.net iyi seyirler diler.
  Pretty Little Liars: The Perfectionists 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.4   23

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Yabancı Dizi
  •  Orjinal Adı: Pretty Little Liars: The Perfectionists
  •  İlk Yayın Tarihi: 20.03.2019
  •  Bölüm Süresi: 42 Dakika
  •  Web Sitesi: https://freeform.go.com/shows/pretty-little-liars-the-perfectionists
  •  Kanal: Freeform
Background
 1. Pretty Little Liars: The Perfectionists 1. Sezon izle, Görünüşe göre mükemmel bir şehir olan Beacon Heights a, üç kolej arkadaşından oluşan grup, işveren olma stresiyle mücadele ediyor. Kasabanın ilk cinayetinin ardından, her Mükemmeliyetçi sırrını, yalanı ve mazereti gizler.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİLERİ
SON EKLENEN HABERLER
5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize filmrognet@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmrog sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.

hd film izle | yabancı dizi izle | instagram takipçi