1. The Flash

  The Flash

  IMDb : 6.7 5 Sezon 113 Bölüm

  The Flash izle,Barry Allen , annesi tuhaf, korkunç bir olayla öldürüldüğünde 11 yaşındaydı ve babası yanlış bir şekilde cinayetten mahkum edildi. Yaşamı trajedi tarafından sonsuza dek değişti, Barry Barry'nin en iyi arkadaşı Iris'in babası Dedektif Joe West tarafından alındı ​​ve büyüdü . Şimdi, Barry , annesinin garip ölümüyle ilgili gerçeği ortaya koyma kararlılığıyla ortaya çıkan her açıklanamayan şehir efsanesi ve bilimsel ilerlemesini takip etmesine yol açan parlak, güdümlü ve sevecen bir CSI yardımcısı oldu. Barry'nin son takıntısı, vizyon sahibi fizikçi Harrison Wells tarafından yaratılan son teknoloji bir parçacık hızlandırıcısıdır.ve bu buluşun güç ve tıpta düşünülemez gelişmelere yol açacağını iddia eden STAR Labs ekibi. Ancak, halkın ortaya çıkması sırasında bir şeyler çok yanlış gidiyor, ve yıkıcı patlama ucube fırtınaya neden olduğu zaman, birçok hayat kaybedilmekte ve Barry yıldırım çarpmaktadır. Komada dokuz ay geçirdikten sonra, Barry hayatının bir kez daha değiştiğini bulmak için uyanıyor. Kaza ona süper hızın gücünü vermiş, ona görünmeyen bir koruyucu melek gibi Central City'den geçmesini sağladı . Başlangıçta onun yeni güçleri tarafından heyecanlanmasına rağmen, Barry tek meta-insan olmadığını keşfettiğinde şok oldu.“hızlandırıcı patlaması sonrasında yaratılan - ve herkes yeni güçlerini iyi bir şekilde kullanmıyor. Kazadan bu yana geçen aylarda şehir, kayıp insanlarda, açıklanamayan ölümlerde ve diğer garip fenomenlerde keskin bir artış gördü. şimdi yenilenmiş bir amacı var - masumunu korumak için hız armağanı kullanarak, annesinin cinayetini çözme ve babasının ismini çözme arayışından asla vazgeçmedi.Şimdilik, sadece birkaç yakın arkadaş ve arkadaşı Barry'nin tam anlamıyla, yaşayan en hızlı adam, ancak dünyanın Barry Allen'ın Flash olduğunu öğrenmesi çok uzun sürmeyecek .
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   78

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Yabancı Dizi
  •  Orjinal Adı: The Flash
  •  İlk Yayın Tarihi: 07.10.2014
  •  Bölüm Süresi: 44 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.cwtv.com/shows/the-flash/
  •  Kanal: The CW
Background
 1. The Flash 1. Sezon izle, Benim adım Barry Allen ve ben yaşayan en hızlı adamım. Çocukken annemin imkansız bir şey tarafından öldürüldüğünü gördüm. Babam cinayeti nedeniyle hapse girdi. Sonra bir kaza beni imkansız yaptı. Dış dünyaya , Ben sıradan bir adli bilimciyim, ama gizlice, hızımı suçla savaşmak ve benim gibi başkalarını bulmak için kullanırım. Ve bir gün annemi öldüren ve babam için adaleti bulacağım.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Flash 2. Sezon izle, Benim adım Barry Allen ve ben yaşayan en hızlı adamım. Dış dünyaya sıradan bir adli bilimciyim. Ama gizlice, STAR Labs'taki arkadaşlarımın yardımıyla suçla savaşırım ve benim gibi diğer insanlarla tanışırım. Annemi öldüren adamı avladım. Fakat bunu yaparken dünyamızı yeni tehditlere açtım ve onları durduracak tek hızlı benim. "Ben Flash'ım."
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Flash 3. Sezon izle, Benim adım Barry Allen ve ben en hızlı yaşayan erkeğim. Dış dünyaya sıradan bir adli bilimciyim. Ama gizlice, STAR Labs'taki arkadaşlarımın yardımıyla suçla dövüşürüm ve benzeri diğer insanlarla bulurum Zoom'u kaybettikten ve multiverse'yi kaydettikten sonra, zaman içinde geri döndüm ve alternatif zaman çizelgesi olan Flashpoint'i yarattım, zaman çizgisini eski haline getirdim, yalnızca bıraktığım gibi olmayan şeyleri bulmak için dünyamıza yeni tehditler getirdim. ve onları durduracak kadar hızlı olan tek kişi benim.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Flash 4. Sezon izle, Benim adım Barry Allen ve ben yaşayan en hızlı adamım. Dış dünyaya sıradan bir adli bilimciyim. Ama gizlice, STAR Labs'taki arkadaşlarımın yardımıyla suçla savaşırım ve benim gibi diğer insanlarla tanışırım. Ama zaman içinde kayboldum, arkadaşlarımın beni geri getirme gücündeki her şeyi aldım ve bunu yaparken dünyamız yeni tehditlere açıldı ve onları durdurabilecek tek hızlı benim.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Flash 5. Sezon izle, Benim adım Barry Allen ve ben yaşayan en hızlı adamım. Dış dünyaya sıradan bir adli bilimciyim. Ama gizlice, STAR Labs'taki arkadaşlarımın yardımıyla suçla savaşırım ve benim gibi diğer insanlarla tanışırım Ama kızım gelecekten yardım almak için geri döndüğünde, şimdiki zamanı değiştirdi ve şimdi dünyamız her zamankinden daha tehlikeli ve onu kurtarabilecek kadar hızlı olan tek kişi benim.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİLERİ
SON EKLENEN HABERLER
5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize filmrognet@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmrog sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.
istanbul araç kiralama | film izle | canlı bahis siteleri