1. The Little Drummer Girl

  The Little Drummer Girl

  IMDb : 7.4 1 Sezon 8 Bölüm

  The Little Drummer Girl izle, Eski günlerde, filmin veya televizyonun John le Carré uyarlamaları için daha iyi bir araç olup olmadığı tartışmalıdır. Bu casus hikayelerinin kapsamını ve dünya çapındaki cazibesini tam olarak yakalamak için bir sinema filmi bütçesine gerçekten ihtiyacınız var. Öte yandan, bu hikayelerin ne kadar karmaşık ve sarsıntılı olabileceği göz önüne alındığında, bu karakterleri ve çelişkili sadakatlerini gerçekten keşfetmek için birkaç saat olması yardımcı olur. Ancak bu altın prestijli TV çağı sayesinde artık her iki dünyanın da en iyisine sahibiz. 2016'nın önceki Gece Müdürü gibi, Küçük Davulcu Kız da kaygan üretim değerlerini yetenekli bir oyuncu kadrosu ve ihanet ve aldatma dolu karmaşık bir hikaye ile birleştiriyor. Bu yeni seri (Le Carré'nin 1983 romanından uyarlanmıştır) The Night Manager'ın çeşit çeşit bir ruhani devamı olarak görülebilir. Geçmişte onlarca yıl gerçekleşir ve farklı bir jeopolitik mücadele etrafında döner (spesifik olarak İsrail-Filistin Çatışması), ancak pek çok özellik hala orada. Karşı taraflar, net olmayan motivasyonlara sahip mevsimsel casuslar ve James Bond filminde yerinden çıkmayan harikulade Avrupa yerelleri arasında parçalanmış bir kahraman var. Bu dizinin Le Carre'nin oğulları Stephen ve Simon Cornwell tarafından da üretildiğinden bahsetmiyorum bile. Bu karmaşalı çatışmanın merkezinde, Yunanistan'da tatildeyken yakışıklı Gadi Becker (Alexander Skarsgård) ile karşılaşan kalkınan bir İngiliz aktris olan Charmian "Charlie" Ross (Florence Pugh) var. Bu bir Le Carré öyküsü olarak, Charlie’nin, Becker’in aslında gizli bir görev için onu yöneten bir İsrail istihbarat subayı olduğunu keşfetmesinden önce bu sadece bir zaman meselesi. Becker ve patronu Martin Kurtz (Michael Shannon), bir Filistinli terör hücresini sökmek için tasarlanmış ayrıntılı bir hileye imza attı, ancak Charlie'nin içeride kadın olma yeteneğine sahip bir oyuncuya ihtiyaçları var. Çok fazla aldatma ve arkadan bıçaklanma ile, bu uyarlama, kötü alınan 1984 filminde olduğu gibi, her şeyi iki saate sıkıştırmaya çalışmak yerine, açılmak için altı saat sürüyor. İlk bölüm, Charlie'yi tanıtmaya ve Kurtz'un entrika ağına girmeden önce Gadi ile erken bağlantılarını keşfetmeye adanmıştır. Seri oradan yavaş, metodik bir hızda kalıyor, ancak sonuç olarak asla sıkıcı ve tatsızlık hissetmiyor. Aslında, altı saatlik bölümlerde bile, bazen Küçük Davulcu Kız'ın çatışmasını ve merkezi karakterlerini ortaya çıkarmak için yeterince boş alana sahip olmadığını hissediyor. İsrail-Filistin Çatışması kendi içinde oldukça karmaşık ve dağınık bir konudur. Bunun avantajı, Küçük Davulcu Kız'ın, karakterlerini iyi ve kötü kategorilere ayırmanın çok daha zor olduğu The Night Manager'dan çok daha katil bir hikaye olması. Fakat aynı zamanda, seri asla çatışmanın kökenine ya da her iki tarafı körükleyen ideolojilere dalmaz. Bu bir sorun olabilir, dizi daha çok iki savaş grubunun ortasında Charlie'nin çatışan yerini vurgulamaya başlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.4   32

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Yabancı Dizi
  •  Orjinal Adı: The Little Drummer Girl
  •  İlk Yayın Tarihi: 28.10.2018
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.bbc.co.uk/programmes/b0bqs366
  •  Kanal: BBC One,AMC
Background
 1. The Little Drummer Girl 1. Sezon izle, Drama dizisi, John le Carré tarafından yazılmış aynı ismin romanına dayanıyor ve 1979'da İsrailli bir istihbarat ajanı olan Martin Kurtz tarafından casus olarak atan ve Filistinli terörist Halil'i bulmak ve öldürmek konusunda yardım görevi. Seri 1'de Charlie, büyük bir casusluk oyununda piyon olarak kullanıldığını fark etse de, nötralize etmesi gereken insanlara sempati duymaya başladığında, tüm taraflara karşı bir tehlike oluşturuyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİLERİ
SON EKLENEN HABERLER
5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize filmrognet@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmrog sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.

hd film izle | yabancı dizi izle | instagram takipçi