Mr. Robot
İncele
Mr. Robot
Mr. Robot izle, zayıflatıcı bir anti-sosyal rahatsızlıktan muzdarip genç bir programcı Elliot hakkında çağdaş, kültürel açıdan rezonanslı bir dramadır ve insanlara yalnızca onları hackleyerek bağlanabileceğine karar verir. Önemsediği insanları korumak için yeteneklerini bir silah olarak kullanıyor. Elliot, çalıştığı bir siber güvenlik firması ve onu şirket Amerika'yı yıkmak için işe alan yeraltı örgütleri arasındaki kesişme noktasında bulacak. İyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • 43
 • IMDb 7.9
 • 1
 • 0
Agents of SHIELD
İncele
Agents of SHIELD
Agents of SHIELD izle, SHIELD'in ajanları imkansızı yaptı. Son tarihin en unutulmaz aksiyon dramalarından birinden, sezonun en unutulmazlarından biriydi. Beş uzun yıl boyunca, dizi kendini yeniden icat etti ve yavaş yavaş haftalar izlemeye değecek yetenekli bir uyumsuzluk grubu oluşturdu.Şovun keyfini çıkarmaya başladığım üçüncü sezonun çevresinde bir yerdeydi ve 2017 yılında yapay zeka kaynaklı LMD ark vurduğumda bağladım. SHIELD'in ajanları, temelde hiçbir Marvel filminin (birkaç istisna dışında) bugüne kadar yapmadıklarını yapma gücüne sahiptir: bizi aynı kısa sürede güldürüp ağlatırlar. SHIELD'in yıldızı Ajan Coulson, Clark Gregg her zaman insanların gösterinin büyümesi için zaman vermesi gerektiğini söylemişti ve dört yıl beklemekten çok uzun olduğunu iddia ederken, bu noktada yatırım yapmaya değer. Beşinci mevsim çoğunlukla bu mirası bir kaç yanlış adımla sırtına taşır.SHIELD düşkünlüğünü büyütürken, İsviçre peyniri büyüklüğündeki delikleri içine sokmak çok kolaydır. Yazarlar hâlâ o kadar hızlı koşabilecek olan İnsanlık Yo-Yo'yu nasıl başa çıkacaklarını bilmiyor gibi görünüyor; sadece orijinal konumuna geri dönmek için zamanı durduracak gibi görünüyor. Her çatışmaya başlamadan önce temelde son verebilecek figüratif bir canavar yarattılar ve güçlerini kesmek için inanılmaz derecede hokey olan garip yollar bulmak zorunda kaldılar. Aynı zamanda karakter arkıyla amaçsızca dolaşıyorlar, tomurcuklanan kişiliğinin yükünün çoğunu, şovun en parlak kısımlarından biri olan eşi Mack'e yüklüyorlar.Geçen sezonun en güçlü iki bölümünden John Hannah ve Mallory Jansen'in olmayışı hissedilir, ancak yeni başlayanlar veya Adrian Pasdar gibi eski arkadaşlar olsun, diğerleri hızlandı. Gerçekten de, kupalar, her yıl kabarcığın üzerinde olmasına rağmen, bu süre boyunca bir aile gibi birbirine yapışmış olan ana oyuncu kadrosuna gitmeli. Ming-Na Wen, şu anda televizyondaki en az performans gösteren sanatçılardan biri ve Chloe Bennet, Skye'yi başlı başına zorlu Daisy'ye dönüştürmeyi başardı, gösterinin yanında karizma ve çizilebilecek kusurları olan gösteriyi geliştirip öğrendi.
 • 2013
 • 43
 • IMDb 6.7
 • 18
 • 0
Better Caul Saul
İncele
Better Caul Saul
Better Caul Saul izle, Yangın alevde yıkım ve yeniden doğuş sunan bir temizlik saflığa sahip bulunmaktadır söylüyorlar. Breaking Bad ve Better Call Saul'un kurgulandığı, şiddetli bir New Mexico olan Vince Gilligan'ın evreni- genellikle bunun gibi portekizce sembolizminde trafik ve ikinci programın son üçüncü sezon finali o zaman onurlu görüntüye dayanıyordu. Tam da Chuck McGill'in (Michael McKean) elektromanyetik aşırı duyarlılığı kontrol altında olmuş gibi göründüğü zaman, tam bir arıza onu paranoyak bir spiral haline getirdi. Seri, hastalığın doğruluğunu sorgulamamasına rağmen, kabloları duvarlardan söküp, evini alevlendiren, sağlam bir şekilde yerleştirilmiş bir feneri devirmesi yeterliydi.Bu yıkılmış evle, popüler drama öncülünü yıkadı ve yeniden inşa etmek için kendini serbest bıraktı. Better Call Saul akıllıca bir köken hikayesi olarak tanımlanırken, Jimmy McGill (Bob Odenkirk) ile erkek kardeşi Chuck arasındaki adam arasındaki dinamik hızla gerçek bir omurga olduğunu ortaya koydu. Onlarca yıl boyunca, birbirlerini ihanet etmeye cesaret eden, güven dolu bir tavuk oyunu oynayarak İncil'deki oranlarla rekabet etmeye kilitlenmişlerdi. Uzlaşma için üç yıl süren aşırı gerilemelerden sonra kaçınılmaz olarak geri yığılma ile takip edildi, gösteri haklı olarak kısır döngüden ayrılma zamanının geldiğine karar verdi. Gilligan'ın bir hikaye anlatıcısı olarak edindiği yetenek her zaman kendini çizdiği köşelerden sıyrılmak olmuştur ve McKean'in oyuncu kadrosundan ayrılmasıyla, yansıma ve büyüme için bir fırsat olarak ölümcül bir darbe olabilecek olanı değiştirmiştir.
 • AMC
 • ABD
 • 46dk
 • IMDb 8.7
 • 8
 • 0
Breaking Bad
İncele
Breaking Bad
Breaking Bad izle, AMC'nin Breaking Bad'ın son birkaç sezonda kazandığı kritik aşkı geride bırakalım . Emmy'nin gemi yükünü ve kazandığı Peabody Ödülünü bir kenara bırakalım. Tüm kırmızı halı arapsaçılarını kestiğimizde, çok basit bir hikayeyle kaldık - bazen bir benzetme gibi bitenler. Asil bir amaç için "kötüleri kıran" ve bu kadar da kötü olanın dokunduğu her şeyi nasıl kıran makul derecede iyi bir adamın hikayesi.Bryan Cranston'ın Walter H. White'ı bu hikayenin merkezinde duruyor: trajik kahramanı, komik canavarı. Yolculuğuna, güzel karısı Skyler, engelli oğlu ve (birkaç mevsimden sonra) yeni doğan Holly ile sakin, banliyö bir yaşam süren bir lise kimya öğretmeni olarak başlar. Açıkça seçeceği bir yaşam değil, ancak tedavi edilemez akciğer kanseri olduğunu öğrenene kadar gün geçtikçe zorluyor. Walt ölüyor. Ve eğer ölürse, ailesini destekleyen kimse olmayacak.Böylece Walt ruhunu uzaklaştırıyor. Eski bir öğrenci ve şu anki küçük suçlu olan Jesse ile birlikte çalışıyor ve ikisi de Walt'ın deneysel kanser tedavisini finanse etmek ve ailesini sağlamak amacıyla metamfetamin pişirmeye başlıyor.Walt aşçılar. Walt fırsatları. Walt hileleri. Walt öldürür. Kanseri remisyona girdiğinde bile, Walt'un her gün biraz öldüğünü görüyoruz, insanlığı bir yaradan kan gibi ondan kayıyor. Etrafını saran, uğraştığı canavarları ve sahip olduğu canavarı kabul eden dehşete kapılır. Kötüleri Bozmak , kötülüğün örneği olan kırıklık üzerine yapılan bir çalışmadır. Bu, bazı yönlerden, insanlığın ahlaksızlığına ilişkin parlak bir ruminasyondur - son, "doğru" ise, mazeret edeceğimiz yanlış, kendi günahlarımızı affetmemizi ve kendimizi blighted yollarımızı aşağı inmemizi söyleyeceğimiz yalanlar.Atlantik'ten Scott Meslow, “Şu sıralar televizyonda yayınlanan diğer dramalardan daha fazlası, “ Breaking Bad , ahlaki bir evrende kuruludur ”diye yazıyor . "Her zaman için kadercilik bir tür meydana gelmiş Breaking Bad Walter yanlışlıkla Walter kızının doğumu üzerine, hem gerçek hem mecazi seçtik ilaç anlaşma Jane ölmesine izin kaynaklanan Beyaz Ev üzerinde uçak kazasında. Breaking Kötü , bilimin kurallarına göre hareket eder, her hareket eşit ve zıt bir tepkiye neden olur ve serideki bu noktada, Walter çok aşırı eylem yapan bir adamdır. ” Fakat Walt'ın hikayesi bu kadar güçlü bir benzetme olarak alınabilirken, sonunda ahlaki noktaya ulaşmak için atmamız gereken, televizyonda gördüğümüz kadar karanlık ve mahrumdur. Şiddet, cinayetler ve bu dünyanın saf dehşeti kategorik olarak baskıcı, vahşeti ve gerçekçiliğinde kesinlikle üzücü. Bazı bölümler cinsel alt noktaları araştırıyor. İzleyiciler hem s hem de f kelimelerini duyarlar (eski sansürsüz, ikincisi en azından gösteri televizyonda yayınlandığında kanar).“Walt ve Jesse korkunç insanlarsa, o zaman bizi sadık izleyiciler kılan şey nedir?” salon.com için Matt Zoller Seitz yazar . “Karmaşık. Onlar bizim standlarımız. Neredeyse hiçbir...
 • 2008
 • 45
 • IMDb 8.4
 • 7
 • 0
Lucifer
İncele
Lucifer
Lucifer izle, Lucifer o kadar da kötü bir adam değil. Ya da en azından Fox'un inanmanı istediği şey bu. Elbette, Yüce'ye karşı bir asır ağırlığında isyan başlattı. Peki bu sorun için ne buldu? Cehennemde sonsuzluk, isyanda yer alan bir dizi şeytan ve elbette o zavallı insanlara hükmetmek. Ama önemli değil. Şeytan John Milton'ın Cennetinde Kayıp Ne Dedi ? "Cehennemde hüküm sürmek Cennette hizmet etmekten daha iyidir."Yine de, cehennemde millet üzerinden dolaşmak da Pazar günü brunch değildir ve Lucifer tatil yapmaya karar vermiştir. Los Angeles'ta (uygun görünüyor) bir gece kulübü açtı ve boş zamanlarında, yeni ölümlü dedektifi Chloe'nin, oldukça zor bir olayı çözmesine yardım etti. Çünkü Lucifer'in nefret ettiğini keşfettiği bir şey varsa, kanunları çiğneyen insanlardır.
 • 2016
 • 45
 • IMDb 7.4
 • 7
 • 0
Runaways
İncele
Runaways
Runaways izle, Ben Marvel K. Vaughan’ın Marvel çizgi romanları Runaways’in orjinal koşusundan büyük bir hayranıyım ve şovmenler Josh Schwartz ve Stephanie Savage’ın kredisine göre , ebeveynlerinin öğrendiklerini altı gencin öncülünden kendi yönlerini oluşturmaya çalışıyorlar. Supervillains. Ne yazık ki, yeni yönleri çoğunlukla her şeyden önce anlatı momentumu üzerinde komployu seçen komployu seçerek çoğunlukla kayıtsız. İlk dört bölümde (ilk bölüm on birinci sezonun gözden geçirilmesi için serbest bırakılanlar), gençler kaçmaz bile. Bunun yerine konurlar, soruşturulurlar ve şov altı genci takip etmeye çalışır veTüm ebeveynleri. Odaktan yoksun ve çizgi romanı bu kadar eğlenceli bir okuma yapan enerjinin hiçbirine sahip olmayan bir gösteri yapar.Alex Wilder ( Rhenzy Feliz ) eski arkadaşları Nico Minoru ( Lyrica Okano ), Karolina Dekanı ( Virginia Gardner ), Gert Yorkes ( Ariela Barer ), Chase Stein ( Gregg Sulkin ) ve Molly Hernandez'den ( Allegra Acosta ) ayrılaştı.) iki yıl önce Nico'nun kız kardeşi Amy'nin ölümünden sonra. Grubu tekrar bir araya getirmeye çalışırken, Alex’in evine, sadece ebeveynlerinin yardım grubu olan PRIDE’in, genç bir kaçak ölümle sonuçlanabilecek ya da olmayabilecek karanlık bir ayin gerçekleştirdiğini keşfetmek için isteksizce geliyorlar. Gençler ebeveynlerinin ne yaptığını anlamaya çalışırken, Molly'nin süper bir güç olduğunu ve özel bir bileziği çıkardığında Karolina'nın parlayan ve pırıl pırıl parıldadığını bulması gibi kişisel keşiflerle de mücadele etmelidir. Bu arada, ebeveynleri çocuklarının karanlık sırlarını keşfetmediklerinden emin olmaya çalışırken birbirleriyle komplo kurarlar.
 • 2017
 • 50
 • IMDb 7.2
 • 9
 • 0
Titans
İncele
Titans
Titans izle, şimdiye kadarki en popüler çizgi roman ekiplerinden birini keşfeden ve kutlayan dramatik, canlı aksiyon macera serisi. DC Evreninin her köşesinden gelen bir grup genç, Süper Kahramanlar grubunu takip ediyor. Bu aksiyon dolu dizide Dick Grayson, Starfire, Raven ve diğerleri de dahil olmak üzere korkusuz bir yeni kahraman grubunun lideri olmak için gölgelerden çıkıyor.
 • 2018
 • 43
 • IMDb 7.1
 • 5
 • 0
13 Reasons Why
İncele
13 Reasons Why
13 Reasons Why izle, Hannah Baker kendini öldürdü tavuk, o yapmış olur nedenini açıklayan kaset bir kutunun arkasında bıraktı. Bu, uyarlanan .Aslen bir film olmaya mahkum olan Netflix onu ele geçirdi ve Netflix'i uzattı. Sadece intihar değil, tecavüz, kendine zarar verme, zorbalık, lise cinsiyetçiliği gibi önemli meseleleri keşfetmeye teşebbüs etti; ortaya çıkan herhangi bir mesaj basit ve biraz vaiz geldiğinde bile, insanlara iyi davran Gerçek bir arkadaş, aksi halde kötü şeyler batar. Menderes, ancak kasetler ve 13 bölümdeki 13 neden, ona bir tür yapı kazandırdı. Özellikle Katherine Langford ve Dylan Minnette'den Hannah ve arkadaşı Clay rolündeki gösteriler güzeldi.İkinci dizi, aynı büyük sorunları hassas bir şekilde araştırmaya devam etmenin yanı sıra, eleştirinin bir kısmını üstlenmeye ve ilk çıkanları tartışmaya devam ediyor (şimdi aktörler tarafından iletilen bir kamu hizmeti duyurusu, ilgili kaynaklara bağlantılar ve ebeveynler - Clay özellikle - çocuklarının neler yaşadığının daha farkındalar. Ve bu, ikinci seri için iyi olan her şey hakkında.Birkaç ay sonra ve Hannah’yı koruyamadığı için okula karşı açılan bir dava var. Yine aynı şeyleri sürükleyerek bir sürü şey var. Ancak bu sefer kasetler ve sebepler olmadan. Çok fazla olmayan deneme belki de en ufak yapılara sahiptir ve Hannah'ın zorbalık ve istismara maruz kalmada yalnız olmadığını gösteren bazı fotoğraflar ortaya çıktı. Fakat eğer ilk seri kıvrımlıysa, o zaman bu amaç kafasını yere değmeden çevreler.Oyunculukların bazıları nezih olmaya devam etse de, ilk sezondaki göze çarpan Langford şimdi bir hayalet gibi davranmak zorunda. Hannah'nın hayaleti. Bir topal aygıtın hayaleti geçmişte kaldı.
 • 2017
 • 55
 • IMDb 7.1
 • 39
 • 0
Teen Wolf
İncele
Teen Wolf
 • 2011
 • 43
 • IMDb 7.1
 • 142
 • 0
American Gods
İncele
American Gods
American Gods izle, Karısının ölümünden sonra eski kardeşi Shadow Moon (Ricky Whittle), aslında bu dünyanın yeni tanrıları ile savaşmak için bir ordu kurmaya çalışan mitolojik bir tanrı olan Bay Çarşamba (Ian McShane) için bir korumaya dönüşüyor. Neil Gaiman'ın aynı isimdeki ödüllü fantezi romanının Fuller ve Michael Green uyarlaması.
 • 2017
 • 60
 • IMDb 6.8
 • 70
 • 0
Luke Cage
İncele
Luke Cage
Luke Cage izle, Mike Colter'ın geçen yılki Jessica Jones bölümündeki performansı , Luke Cage serisinin terfi kadar ihtiyaç duyduğu tek şeydi - aktör roldeki acımasız ve karizmatik arasında mükemmel bir denge bulmayı başardı. kendi şovunun lideri olarak daha iyi. Yüzüne mermi çekebilecek bir karakter oynamanın tanınması gereken belli bir görsel güven düzeyi vardır ve birçok heyecan verici eylem dizisini özel bir eğlence ile güçlendirir. Luke aşırı agresif gangsterlerle dolu bir odayı dövmek üzere olduğunu bildiğini söylerken, ona yardım edemezsin ama onunla sırıtırsın.Ancak yasanın dışında yaşayan, eski karısını yas tutan, yoğun bir ayrılığın üstesinden gelen ve bir av tüfeği patlamasından başa doğru iyileşen bir erkekten bekleyeceğiniz gibi, Luke Cage'in hayatı tüm meşhur güneş ışığından çok uzaktır. gökkuşakları. Bu erken aşamada, aslında gösterideki herhangi bir destekleyici karaktere fazla bağlı olmamanızı tavsiye ederim, çünkü onların sonu bir bölüm uzakta olabilir. Luke'un Harlem hayatında canlandırılan çok fazla kalp kırılması ve yıkım var - ve Colter'in de parladığı anlarda. Kafes, muazzam bir acılarla yaşadığı (mevsim ortasına doğru "kökenli bir hikaye" bölümünde gerçekleşmiştir), ancak her şeyi atlatmak ve insanlara Colter'ın mükemmel bir şekilde uyandırdığı onurlu bir güç sergilemeyi denemeye ve yardım etmeyi sürdürme kapasitesidir.
 • 2016
 • 46
 • IMDb 6.8
 • 62
 • 0
Dark
İncele
Dark
Dark izle, Netflix'in yeni Alman dili gerilim filmi Dark için sıkışmış bir TV dizisi. Bu biraz fazla basit mi? Belki, ama bir hikayede küçük bir kasabada gizemli bir devlet tesisinde garip olaylar olduğu zaman, bir çocuğun kaybolması ve 80'lerin nostaljisinin devasa bebeklerinin tartışılması zordur. Yine de, eylemin kurulduğu küçük Güney Alman kasabası Winden'in Hawkins olmadığı açık. Gösterinin ilk anlarından itibaren, derin, sert bir ses zaman yolculuğu hakkında konuştuğunda ve bir intihara şahit olduğumuzda, bunun daha yetişkin bir şey olduğu açıktır.Kendi hayatını alan Daniel Kahnwald'ın ana karakteri ve oğlu olan Jonas, babasının ölümüyle başa çıkmak ve küçük, miyop toplumunda günlük bir rutine geri dönmek için mücadele ediyor. İşler daha da karmaşıklaşıyor, gece yarısı görevinde, bir hafta boyunca kayıp olan bir arkadaş tarafından saklanan bazı gizli otları açığa çıkarmak için, görünüşte zayıf havada kaybolmuş olan Mikkel Nielsen'i en son gören kişi o oldu.Bu anlaşılmaz seslendirme, Mikkel'in 1986'ya doğru yol almayı başardığı ortaya çıktığında daha mantıklı olmaya başlıyor. Dark'ın yaratıcısı Baran bo Odar, köpekbalığını atladığı andan çok uzak, 80'lerin ortasına geçiş, Dark'in ilginçleşiyor. Mikkel için hiçbir yapan yok , ancak kendi kardeşi olmasına rağmen kaybedilen bir çocuğa yardım etmeyi çok az önemseyen babasının (Ulrich) aptal, thrash metal seven versiyonunu bulmak için evine geri döndü. birkaç ay önce kayboldu. Annesinin 1986 versiyonu daha sempatik değil, bu yüzden kasaba polis şefine ve ona bakacak yalnız bir hemşire kaldı.
 • 2017
 • 50
 • IMDb 8
 • 73
 • 0
Black Summer
İncele
Black Summer
Black Summer izle, Netflix'in yeni yavaş yanan zombi gerilim filmi olan Black Summer'ın neredeyse tüm bölümü, tek bir zombiden kaçan tek bir karakter hakkında. Yarım saatin tamamı dehşet verici bir endişe ile doludur. Alışılmadık bir format ancak bu dramanın sıkıntısı, ölümsüzlerle ilgili TV şovlarının ordusundan sıyrılıyor. Bu herkes için olduğu anlamına gelmez. Özellikle, Sezon 1'in birçok bulmacayı bir araya getirerek ödül olarak yeterli miktarda gore sağlarken sabırla bekleyecek olan tür hayranlarına hitap ediyor.Zombi zaten küçük ekranda baskın olduğu bir zamanda geliyor. Taht Oyunları buzlu olanlara sahiptir, Santa Clarita Diet'in mizahi olanları vardır ve Yürüyen Ölü yürüyüşçüleri dehşet verici ihtişamlarıyla devam etmeye devam eder.
 • 2019
 • 45
 • IMDb 7
 • 44
 • 0
Fam
İncele
Fam
Fam izle, Clem'in yetişen ve gençlik yılları arzulanan çok şey bıraktı, ama kendini kaldırdı ve harika bir hayat kurdu - harika bir iş, muhteşem bir daire ve inanılmaz bir nişanlısı, "iyi" bir "normal" den üniversite profesörü Nick aile. Nick'in sıcak ve destekleyici ebeveynleri Rose ve Walt, Clem'i kucaklar ve her zaman istediği aileyi tamamlar. Ancak Clem'in vahşi çocuk üvey kardeşi Shannon, bir baba tren kazasından kaçmak için kapılarına basarken, Nick Clem'in yaptığı tüm hatalardan kaçınmasına yardım edebileceğini kabul eder ve onu taşınmaya davet eder. Clem seçti ve harmanladığı ailesi, Clem bu mutlu ailenin aradığı mükemmellik olabileceğinin farkında.
 • 2019
 • 23
 • IMDb 6.5
 • 21
 • 0
DİZİ KATEGORİLERİ
5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize filmrognet@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmrog sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.